Mūsdienu velosipēdu reklāmas interesantie risinājumi

Nesen te tika stāstīts par divriteņu reklāmu pagātnē: par XIX gs. beigu – ХХ gs. sākumu un 1950…1990. gadu reklāmu. Mūsdienu vizuālā reklāma kļūst arvien krāšņāka, bet pats galvenais – tajā arvien aktīvāk tiek izmantotas datoru tehnoloģijas, konkrēti – Photoshop. Lūk, daži piemēri.

 

velo_3_FE

 

Lasīt tālākDivriteņu reklāma: no 1950 – 1990. gadiem

Pirms laika te tika stāstīts par XIX gs. beigu – ХХ gs. sākuma divriteņu reklāmu. Pēc šodienas mērauklas tā, laikam, izskatās nedaudz naivi. ХХ gs. beigās sabiedrība aizrāvās ar kosmisko tēmu, poligrāfija kļuva vairāk pieejama, bet dizaineri, augošās konkurences apstākļos, palika kreatīvāki. Un divriteņu, gluži kā daudzu citu preču reklāma, mainījās.

 

velo (31)

 

Lasīt tālāk


Kā tiek izstrādāti automobiļi: Dacia tehniskais centrs

Nesen te tika stāstīts par Dacia muzeju, kurš ir izveidots tehniskā centra paspārnē. Turklāt, pats tehniskais centrs ir atsevišķas uzmanības vērts. Vispār, automobiļu izstrādes process – daļēji slepens pasākums, jo visiem ir savi tehnoloģiskie un komercnoslēpumi. Tomēr neskatoties ne uz ko, daudzi autoražotāji, sava uzņēmuma līmeņa demonstrācijai, ik pa laikam parāda dažus mūsdienu auto izstrādes procesa posmus. Izskatās tas diezgan interesanti.

 

1507_dacia_i (6)

 

Lasīt tālākElektromobiļi: labi aizmirstais vecais

Šodien var šķist, ka elektromobiļi parādījās samērā nesen. Tomēr tas nav tā: 2015. gadā izpildījās 120 gadi kopš šo aparātu ražošanas sākuma. Pēc mūsdienu mērauklām, tā bija sīksēriju ražošana, tomēr pats fakts. XX gs. sākumā tie jau diezgan aktīvi tika izmantoti ikdienā. Pat vairāk – daudzi uzskatīja, ka nākotne ir nevis spēkrati ar iekšdedzes dzinēju, bet gan elektromobiļi.

 

Viena no valstīm, kur elektromobiļi XX gs. sākumā, pēc tā laika mērauklas, tika aktīvi izmantoti – ASV. Piemēram, Ņujorkā un Bostonā tie darbojās kā taksometri un ne tikai. Pašā augšā redzamā attēlā – pazīstamā Brodveja. Izņemot pajūgu transportu un kabeļu tramvajus, attēlā redzami divi automobiļi. Pa kreisi – tūristu autobuss. Pa labi – taksometrs. Abi darbojas uz elektrības. Aiz loga – 1905. gads.

 

Lasīt tālāk