Delphi − konkursa atbilde

Orģināli protams pašam būtu uzņemt, tacu nau man pašlaik pa rokai saistīts tāds darbs ar bremžu diskiem.

Var video varu piebilst, ka nepieciešams pārbaudīt bremžu cilindrīšu hermētiskumu aizsargumijai, vadīklu gumiju pārbaude, vadīklu iespēmēšanu ar tam paredzēto smēri, notīrī bremšu klužu sēžas uz bremžu suporta statnes.

Man kā reiz ir pieredze ar Delphi bremžu diskiem un klučiem. Tiesa nav tas dārgakais gals, Bet Delphi firmas, braucu jau 2 gadus, bremžu diski strādā nevainojami, nau pārkārsuši kā arī nekauc bremzējot, protams katru gadu mainu bremžu klučus, Neļauju arī nodilt līdz galam, kā saka laicīgi nomainu.

Saziņai ja nu kas mob: 26059291
Paldies ar Cieņu Mārtiņš Švāgers.

Delphi − konkursa atbilde

Es katru pavasari un rudeni tīru bremžu mehānismu. Pārbaudu vai vadīklas staigā un gumijas veselas tā pat jāparbauda cilindriņu gumijas un vai cilindriņi staigā. Viena cilindra gumija bija beigta un cilindriņš sprūda tā tika sabojāti bremžu kluči. Jāskatās vai bremžu kluču vietās nav iedobes(bedrītes),tad arī bremzes nepilnībā strāda jo bremžu klucis iesēdies bedritē. Bremžu diskiem rūsas nosēdumi jānotīra.Bremzes ir lieta uz ko naudu nevajadzetu taupīt.Diskus lietoju Zimmerman un kluči no Ice cool. Vai Remsas. Un ja esi tik dziļi ielidis bremzēs tad jāparbauda kada stāvoklī bremžu šļauciņas un trubiņas. Ja ir saplaisājušas labāk pie reizes nomainīt.