Delphi konkurss
Inter Cars Latvija
Piedalies konkursā – norādi video, kurā redzams bremžu uzstādīšanas process un norādi kļūdas VAI uzfilmē savu video ar bremžu uzstādīšanu un apraksti, kā to pareizi izdarīt!
Piedalīties konkursā
Konkursa noteikumi
Piedaloties konkursā, jūs piekrītat tā nosacījumiem.

Lai izvietotu informāciju, uzrakstiet savu vārdu, e-pasta adresi un ieraksta nosaukumu. Jūsu e-pasta adrese nebūs redzama konkursa sarakstē, tā tiks izmantota tikai saziņai ar jums un netiks izpausta trešajām personām, izņemot gadījumus, kuri ir paredzēti Latvijas Republikas likumdošanā.

Lūgums, izvietojot publikācijas, ievērot autortiesības un pieklājības normas. Publicētie raksti un lietotāju komentāri atspoguļo tikai to autoru viedokli. Administrācija neatbild par lietotāju izvietoto informāciju.

Publikācijām jāatbilst konkursa tematam. Nav pieļaujama reklāmas, darba vai pakalpojumu piedāvājumu izvietošana, rupjību un draudu izteikšana, kā arī jebkuras informācijas izvietošana, kas aizskar citu lietotāju godu un cieņu. Aizliegts izvietot informāciju, kas pārkāpj Latvijas Republikas likumus: šādas informācijas izvietošanas gadījumā, administrācija patur tiesības to dzēst, kā arī dzēst / bloķēt to izvietojušā lietotāja kontu.

Administrācija patur tiesības rediģēt publikācijas, nemainot to autoru domas. Atsevišķos gadījumos administrācija bez paskaidrojumiem var apturēt vai izdzēst publikāciju vai komentāru. Administrācija neatbild par iespējamo darba traucējumu no tās neatkarīgio apstākļiu deļ, tādu kā, piemēram, dabas stihijas, trešo personu tehniskās problēmas (piemēram, Interneta provaideri), valsts iestāžu darbība u.t.t.