Category Archives: velo, moto, skūteri, kvadrocikliMūsdienu velosipēdu reklāmas interesantie risinājumi

Nesen te tika stāstīts par divriteņu reklāmu pagātnē: par XIX gs. beigu – ХХ gs. sākumu un 1950…1990. gadu reklāmu. Mūsdienu vizuālā reklāma kļūst arvien krāšņāka, bet pats galvenais – tajā arvien aktīvāk tiek izmantotas datoru tehnoloģijas, konkrēti – Photoshop. Lūk, daži piemēri.

 

velo_3_FE

 

Lasīt tālāk


Divriteņu reklāma: no 1950 – 1990. gadiem

Pirms laika te tika stāstīts par XIX gs. beigu – ХХ gs. sākuma divriteņu reklāmu. Pēc šodienas mērauklas tā, laikam, izskatās nedaudz naivi. ХХ gs. beigās sabiedrība aizrāvās ar kosmisko tēmu, poligrāfija kļuva vairāk pieejama, bet dizaineri, augošās konkurences apstākļos, palika kreatīvāki. Un divriteņu, gluži kā daudzu citu preču reklāma, mainījās.

 

velo (31)

 

Lasīt tālāk
Paplašinātāji priekš kvadrocikla riteņiem

Šeit reiz tika stāstīts par kvadrocikliem paredzētām kāpurķēdēm. Bez šaubām, ka tās ievērojami palielina caurejamību pa izšķīdušu grunti. Tomēr kāpurķēdes – dārgas, smagas, palielina noslodzi uz transmisiju un gaitas daļu, kā arī tām ir vairāki ierobežojumi, caurejamības ziņā. Bet kā ar starprisinājumu – caurejamība, ja nav kāpurķēžu, tad ievērojami palielinājusies, saglabājoties riteņu priekšrocībām? Runa ir par riteņu paplašinātājiem priekš kvadrocikliem.

 

1505_kvadro_rashiriteli (3)

 

Lasīt tālāk