Harley-Davidson, par kuru reti kurš zin

Skūteru popularitātes izaugsmes rezultātā pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados kompānija  Harley-Davidson izgatavoja sev netipisku modeli.

 

Skūtera nosaukums bija Topper. To komplektēja ar 165 kubikcentimetru, 9 ZS dzinēju, attīstot ātrumu līdz 74 km/h. Vēlāk parādījās arī tā deforsētā versija ar с 5 ZS dzinēju.

 

 

 

Lielākā daļa apšuvuma ir izgatavota no stiklplasta. Kā opcijas tika piedāvāti vēja aizsargstikls un sānu ratiņi, ar kuriem tā jau mazjaudīgais skūteris brauca pavisam vārgi.

 

 

 

Skūterus Harley-Davidson Topper ražoja no 1960.  līdz 1965. gadam. Liela pieprasījuma tiem nebija: zīmola cienītāji nevarēja saprast ražotāju.

 

 

 

līdz mūsu dienām ir saglabājies maz eksemplāru pieklājīgā stāvoklī. Daži no tiem laiku pa laikam parādās izsolēs, par tiem tiek prasīta liela nauda, un daži kolekcionāri ir gatavi to maksāt.

 

 

Mūsu Facebook lapu
fb

  1. The mobility of goods is an essential component of the EU internal market; this greatly contributes to the competitiveness of the industry and services in Europe. The types of lengthy transportation as railway can reduce their costs, which arise in connection with the traffic congestion on the roads.Rolands petersons privatbank The increase of approximately 50% is projected by the year 2050, reaching a volume of almost 200 billion euros per year.Rolands petersons privatbank

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mūsu Facebook lapu
fb