Бамбуковый глушитель

Один китайский владелец допотопного мотоцикла, некий Джен Фанг, во время поездки в соседнюю деревню столкнулся с проблемой: у мотоцикла отвалился глушитель. Но смекалистый китаец прямо в дороге нашел выход из положения.

 

bambuk
Lasīt tālāk


Bison track show

Zemkopības nozare ar katru gadu zaudē savu prestižu gan Latvijā, gan arī ārvalstīs. Šajā sakarā,  vienā no mūsu kaimiņzemēm ir izgudrots diezgan interesants veids, kā popularizēt šo nozari, mehanizatora darbu un, pie viena, arī piesaistīt šai nozarei jaunāka gadagājuma cilvēkus: un, proti, ik gadu, kopš 2002. gada, vasaras sezonā, vienā no dienvidu reģiona pilsētām, notiek ikgadējas traktoru sacīkstes «Bison track show».

 

bison1
Lasīt tālāk
Motocikla ķivere ar projekciju uz vizoru

Šodien daudziem automobiļiem ir tāda opcija, kā projektors uz priekšējo stiklu – uz to var izvest, piemēram, spidometra rādījumus un daudz ko citu. Projektora loma ir tajā, lai vadītājs saņemtu visu nepieciešamo informāciju, nenovēršoties no ceļa. Vai ir iespējams izdomāt kaut ko līdzīgu motociklistiem? Var. Ir jau izgudrota ķivere, ar projekciju uz vizoru.

 

1410_moto_pr_visor_01

Lasīt tālāk