Droši vien Nicole (Nikki) Catsouras no Kalifornijas (ASV), kā jau jebkura 18 gadus veca kuce, sapņoja kļūt slavena.
Taču Helovīns diez vai ir piemērota diena ceļam uz sapni.

Droši vien Nicole (Nikki) Catsouras no Kalifornijas (ASV), kā jau jebkura 18 gadus veca kuce, sapņoja kļūt slavena.
Taču Helovīns diez vai ir piemērota diena ceļam uz sapni.
Пятидесятилетний китайский фермер по имени Гуо из города Чжэнчжоу построил копию Lamborghini Aventador, правда – весьма своеобразную.
Chrysler marka mūsu praktiskajiem tautiešiem, pirmkārt, asociējas ar ietilpīgu un, kā jau visi amerikāņi, komfortablu Grand Vojager. Bet pasaules vēsturē tomēr paliks cita mašīna: Chrysler Imperial 1956.
Lasīt tālāk
Один китайский владелец допотопного мотоцикла, некий Джен Фанг, во время поездки в соседнюю деревню столкнулся с проблемой: у мотоцикла отвалился глушитель. Но смекалистый китаец прямо в дороге нашел выход из положения.
Zemkopības nozare ar katru gadu zaudē savu prestižu gan Latvijā, gan arī ārvalstīs. Šajā sakarā, vienā no mūsu kaimiņzemēm ir izgudrots diezgan interesants veids, kā popularizēt šo nozari, mehanizatora darbu un, pie viena, arī piesaistīt šai nozarei jaunāka gadagājuma cilvēkus: un, proti, ik gadu, kopš 2002. gada, vasaras sezonā, vienā no dienvidu reģiona pilsētām, notiek ikgadējas traktoru sacīkstes «Bison track show».
Аэрография, как известно, штука не простая, и не дешевая. Но есть более бюджетный способ сделать из автомобиля произведение искусства – рисунки по грязи.
Šodien daudziem automobiļiem ir tāda opcija, kā projektors uz priekšējo stiklu – uz to var izvest, piemēram, spidometra rādījumus un daudz ko citu. Projektora loma ir tajā, lai vadītājs saņemtu visu nepieciešamo informāciju, nenovēršoties no ceļa. Vai ir iespējams izdomāt kaut ko līdzīgu motociklistiem? Var. Ir jau izgudrota ķivere, ar projekciju uz vizoru.
Šodien braucēji, kuri sit ātruma rekordus, ieskrienas līdz prātam neaptveramiem cipariem: 400…500 km/h, un pat vairāk. Bet, kāds bija ātruma rekords 90 gadus atpakaļ – tālajā 1924. gadā? Izrādās, ka ne kāds mazais tas nebija, it īpaši, ja ņem vērā to apstākli, ka tā laika tehnika bija tālu no mūsdienu sasniegumiem.
Mikroautobuss VW T1, kurš parādījās 1950. gadā, un guva iesauku Bully, īsā laika posmā sasniedza neparastu popularitāti gan Eiropā, gan okeāna otrajā krastā – Amerikā. Šodien tā tiek uzskatīta par kulta mašīnu, taču tikai nedaudzi zina, ka VW T1 bija analogi, turklāt viens no tiem tika ražots ASV.