All posts by martinsMercedes-Benz Golf?

Это сейчас Mercedes-Benz присутствует во всех сегментах. А лет тридцать назад представить себе Mercedes-Benz хетчбэком гольф-класса было почти невозможно. Тем не менее, у руководства немецкого концерна такие мысли и планы были.

 

Lasīt tālāk
Kā pārvadāt mājas un reklamēt kraviniekus

Kravas automobiļu ražotājs Scania piedalījās kādā interesantā un noderīgā pasākumā. Aiz polārā loka, Zviedrijas pilsētā Malmbergetā, raktuves paplašināšanas nolūkā, varas iestādes plānoja nojaukt 30 dzīvojamās mājas. Taču tad tika pieņemts lēmums par to pārnešanu uz 7 km. Šim nolūkam bija nepieciešams daudz dažādas spectehnikas, bet galvenais – autovilciens, kurš spētu tādu svaru izstumt no vietas: vissmagākā nama svars – 230 tonnas. Tieši te Scania ļoti noderēja.

 

Lasīt tālāk


Как перевозить дома и как пиарить грузовики

Производитель грузовиков Scania отметился в одном любопытном и полезном мероприятии. За полярным кругом, в шведском городе Мальбергет из-за расширения действующего рудника власти хотели снести 30 жилых домов. Но позже было принято решение перенести их на 7 км в сторону. Для этого понадобилась куча специализированной техники, но главное − нужен был автопоезд, который способен уволочь такой вес: самый тяжелый дом весил 230 тонн. И вот тут Scania оказалась весьма кстати.

 

Lasīt tālāk

Lēti ielāpi uz ceļiem: dzelzis, lupatas un finieris

Reiz Latvijas Interneta vidē plašu popularitāti guva attēls par to, kā vienā pilsētā bedres uz ceļiem tika aizbērtas ar lupatām. Skaidrs, ka to nedarīja ceļu uzturēšanas dienests, bet gan paši autovadītāji, lai nesasistu balstiekārtu. Joki ir joki, taču bedru aiztaisīšanai var izmantot ne tikai lupatas, bet arī metāla loksnes un pat finieri. Un ir pilsētas, kur to dara oficiālie ceļu uzturēšanas dienesti.

 

Lasīt tālāk

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa